Ünlü CEO Duyurdu: Bitcoin ve Bu Altcoin Sektörü Boğayı Hazırlıyor!

Ark Invest’in ünlü CEO’su Cathie Wood, Bitcoin ve yenilikçi bir altcoin sektörünün birleşimin ekonomik yönlerini vurguluyor. Wood, bunların yatırım için aktif olarak değerlendirilmesini söylüyor.

Cathie Wood, Bitcoin için boğa katalizörlerini sıralıyor

Ark Invest CEO’su, yakın tarihli bir paylaşımda Bitcoin’in yapay zeka ile kesişimi hakkında olumlu görüşünü dile getirdi. Cathie Wood, yapay zeka ile Bitcoin arasındaki dinamik sinerjinin doğasında bulunan muazzam dönüştürücü potansiyele işaret etti.

Bu teknolojilerin çeşitli endüstriler ve genel ekonomik manzara için taşıdığı olasılıkları ve olumlu etkileri vurguladı. Coşkusu, hem kripto para hem de yapay zeka sektörlerinin hızlı ve sürekli gelişen doğasının bir kanıtı olarak hizmet ediyor.

Wood’un iyimser bakış açısını ARK Invest tarafından yayınlanan “Yapay Zekaya Yatırım” başlıklı araştırma belgesi destekliyor. Bu araştırma, hem Cathie Wood’un hem de Ark Invest’in yatırım stratejileri kapsamında yapay zekanın önemini aktif olarak değerlendirdiklerinin güçlü bir göstergesi olarak hizmet ediyor.

Yıllar boyunca Cathie Wood, yatırımlarını yapay zeka ile ilgili çeşitli hisse senetlerine tahsis etti. Yapay zekaya olan yoğun ilgisinin ötesinde, Wood’un Bitcoin’e olan tutkusu, şirketinin Bitcoin ETF ile ilgili çabalarında açıkça ortaya çıkıyor. Ayrıca, ARK Invest’in Bitcoin’in yanı sıra Coinbase ve Robinhood’da da önemli varlıkları var. Bu da kripto para endüstrisindeki varlığını güçlendiriyor.

Ark Invest, portföyüne yapay zeka odaklı ürünlerde ekliyor

Raporda ayrıca Ark Invest’in yapay zeka teknoloji stoklarına yapılan yatırımlardan ödül alan stratejileri de vurgulandı. Yapay zeka ve diğer öncü teknolojilere adanmış ARK Yıkıcı İnovasyon ETF’si (ARKK), %41,2 gibi önemli bir yıl ortası karı elde etti. Böylece NASDAQ 100 Endeksini (QQQ) geride bıraktı.

Wood’un söyledikleri, Ark Invest’in raporuyla birlikte, yapay zekanın yatırımlar alanında artan etkisini gösteriyor. Bitcoin ve yapay zekanın birleşimi, kurumsal operasyonlarda derin bir dönüşümü tetikleme potansiyeline sahip. Aynı zamanda potansiyel olarak üretkenliği ve maliyet dinamiklerini yeniden şekillendiriyor. Yatırımcılar büyüme için yeni yollar keşfederken Wood’un iyimserliği, kripto para birimi ile yapay zekanın kesişiminde ortaya çıkan geniş olasılıkların ikna edici bir sinyali olarak hizmet ediyor.

AI Coin piyasası ne durumda?

Wood’un işaret ettiği AI Coin piyasası son haftalarda aşağı yönlü piyasa hareketleriyle mücadele ediyor. GRT başta olmak üzere çoğu yapay zeka projesi, son Bitcoin düşüşünde kritik destelerin geriledi. Son 24 saatlik zaman dilimi, FET ve AGIX fiyatlarının hızla toparlanmasıyla güç topluyor.

Analistler ideal bir AI Coin yatırımı için hangi projelere güveniyor, Kriptokoin.com olarak tahminlere bu yazıda yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx