TikTok’ta Spotify Özelliği ile Türkçe Şarkıları Birbirine Bağlayan Kullanıcı Kulaklarımızın Pasını Sildi!

TikTok’ta bir kullanıcı ‘Spotify Çapraz Geçiş’ özelliği ile iki türkçe şarkıyı birbirine bağladı ve ortaya çıkan sonuç dinleyenleri mest etti.

Müzik dinlemeyi hepimiz çok seviyoruz ve birçoğumuz da sınırsız müzik dinleyebildiğimiz Spotify uygulamasını kullanıyoruz.

Spotify’da müzik dinlemek hem sınırsız hem de uygulamanın içerisindeki farklı özellikler ile oldukça keyifli olabiliyor.

Uygulamayı kullandığınız halde müzik dinlemeyi daha eğlenceli hale getiren bu küçük ama oldukça işlevsel özelliklerden biri TikTok’ta viral oldu.

“@soremoh” adlı TikTok kullanıcısı Spotify’da “Çapraz geçiş” özelliğini kullanarak iki türkçe şarkıyı birbirine bağlayarak ortaya kulağa oldukça ilginç gelen bir melodi çıkardı.

Spotify’da rasgele çalan şarkıları dinlerken çapraz geçiş ile Athena’nın “Ben Böyleyim” şarkısının müthiş uyumunu duydu ve takipçileri paylaştı.

Uygulama devamında Mor ve Ötesi’nin “Sevda Çiçeği” adlı parçasına geçince iki gitarın tınısı birbirine karışıp ortaya adeta kulaklarımızın pasını dilen bir sonuç çıkardı.

İşte o video:

Eğer siz de bu özelliği kullanarak şarkı geçişlerinde büyüleyen o anı yaratmak istiyorsanız Spotify çapraz geçiş özelliğini nasıl kullanabilirsiniz, hemen anlatalım…

Spotify’ı açın. Kitaplık bölümüne gidin. Sağ üstteki dişli çark simgesine basarak ayarlara girin.

www.savtec.org

Oynatma bölümünü açın. Çapraz Geçiş (Crossfade)’i kendinize göre ayarlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir