İstanbul’da kaza sonrası hasarlı araçla hatıra fotoğrafı çektirdiler

İstanbul Sultangazi’de Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı Caddesi’nde 8 Eylül Perşembe günü saat 19.00 sıralarında, hareket halindeki 34 EVM 034 plakalı arabanın şoförü, bir servis minibüsünün sıkıştırması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Yoldan çıkan araba evvel kaldırımdaki demir dubaya, daha sonra bir kafenin bahçesindeki ağaca çarparak durabildi.

Otomobildekiler kısa müddette dışarı çıktı. Arabanın art koltuğunda seyahat yapan kişi, araçtan iner inmez servis minibüsüne yanlışsız koşarak, şoför ile tartıştı.

Kısa müddet sonra, kazanın şokuyla baygınlık geçirerek, yere yığıldı. Sıhhat takımlarının birinci müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı.

30 bin liralık ziyan oluşan aracın önünde fotoğraf çektirdiler

Otomobil şoförü ise kazayı yara almadan atlattı. Servis minibüsü sürücüsü ise aracından inmeden yoluna devam etti.

Otomobil şoförü ve baygınlık geçiren arkadaşı kaza sonrası yediemin otoparkına çekilen aracın yanına geldi. Yaklaşık 30 bin TL hasar oluşan arabanın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Gençlere bir şey olmadı ona şükrettik”

Kazada arabanın bahçesine girdiği kafenin sahibi Abdullah Çakır, “Bir fren sesi duydum. Bir arabanın dönerek geldiğini gördüm. Kaldırıma çıkıp, mantara çarptı. Sonrasında bizim bahçeye daldı. Araba 2-3 masayı devirdi. Allah’tan o esnada müşterimiz yoktu. Bahçede müşterilerin olmamasından ötürü can kaybı yahut yaralanan olmadı. Arabanın içindeki gençlerden biri otomobilden çıkıp yola fırladı. Servis minibüsü sürücüsüyle tartışmaya girdi. Sonra baygınlık geçirdi, yere düştü. Şoförde pek bir şey yoktu. Kaza da üç masamız kırıldı. Fakat gençlerin canı sağ olsun. Biz zararın peşinde değiliz. Gençlere bir şey olmadı ona şükrettik” dedi.

Kaza anı kamerada

Kaza etraftaki bir iş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarına girdi. Manzaralarda, arabanın yola çıkarak kaldırma çıktığı, daha sonra bir kafenin bahçesine girdiği ve etraftakilerin büyük panik yaşadığı görülüyor.

Aracın art koltuğunda bulunan 2 kişinin araçtan dışarı çıkarak, servis minibüsünün yanına gidiyor. Bir kişi minibüsün kapısını açtıktan kısa mühlet sonra yere yığılıyor.

DHA’nın aktardığına nazaran servis minibüsü sürücüsü ise aracından inmeden devam ediyor. Kazanın şokuyla baygınlık geçiren bireye etraftaki beşerler yardım ediyor.

Related Posts

Emekçilerin maaşlarından kesilen paralar, spor kulüplerine aktarıldı

Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışanların maaşlarından kesinti yapılarak spor kulüplerine para aktarıldığı ortaya çıktı. Karayolları …

İngiliz gazetesinden bomba iddia: 6’lı masadaki iki lider kapalı kapılar arkasında gizlice görüşüyor

Türkiye, 2023 yılında yapılacak seçimlere kilitlendi. Muhalefet liderlerinin oluşturduğu 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı …

Eşinin canını acıttığı gerekçesiyle doktora saldırmıştı! Karar çıktı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Polikliniğinde görev yapan doktor Dursun Dorukhan Altınışık’a, eşi Çiğdem Duman’ın …

Pazar tatili için yola çıktılar! Bir aileyi paramparça eden kaza

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde Sercan Tabak idaresindeki 10 DAN 66 plakalı otomobil ile eşi Büşra Tabak (32) ve 4 yaşındaki çocukları Fatih …

Son Dakika! Rusya Devlet Başkanı Putin, kısmi askeri seferberlik ilan etti

Ayrıntılar geliyor…

Durmayan taksicilerden dikkat çeken mazeretler

Eminönü’nde taksi bekleyen yolcular boş geçen taksileri durduramadı. Yolcuların savlarına nazaran taksicilerden kimileri kısa ara için yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.