Hamstercoin nedir, nasıl alınır? Hamster Coin ne kadar, kaç TL?…

Elon Musk’ın geçtiğimiz aylarda yaptığı Dogecoin paylaşımının ardından kirpto para piyasası olağanüstü hareketlenmiş, işaret edilen tokenin fiyatı yüzde 300’e yakın değer kazanmıştı. Elon Musk şimdi de Hamster coin paylaşımında bulundu. Bu gelişmenin ardından Hamster Coin nedir, nasıl alınır? Hamster Coin ne kadar, kaç TL? aramaları da yoğunlaştı…

616d39c1ae298bffd82d9ded

HAMSTER COİN NEDİR?

Kripto para piyasasıyla yakından ilgilenenlerin gündeminde Hamster coin ani bir hareketle yer almaya başladı. Hamstercoin, Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimi olarak yer alıyor ve bir merkezi bulunmuyor.

616d39cb66a97ce25f5144e2

CoinMarketCap gibi platformlarda yaz aylarında yer almaya başlayan Hamster coin, günden güne fiyatını artırmaya devam ediyor ve geleceği olan kripto paralar arasında gösteriliyor.  

Hamster Token, BSC’de oluşturulan merkezi olmayan meme belirtecidir. Ham tokeni diğer meme belirteçlerinden ayıran özellik, pazarda daha güçlü ve güvenli olmasıdır. Hamster’ın amacı, dünyanın her yerinden kullanılabilecek bir jeton olmaktır. Hamster Token ilk olarak CoinGecko ve CoinMarketCap’te listelenmiştir.

İŞTE ELON MUSK’IN HAMSTER COİN PAYLAŞIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir