Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme: 6 Yeni Ortaklık Var!

Bu hafta Bitcoin ve Ethereum ağlarının yıllar sonra tekrar duraksadığı ilginç gelişmelere tanık oldu. Öte yandan, OKX Ventures’in yeni yatırım hamlesi ve Halo Wallet ve Conflux Network ortaklığı öne çıkan manşetler arasında. Bu yazıda haftanın en sıcak altcoin ortaklıklarını bulabilirsiniz.

İşte haftanın öne çıkan altcoin ortaklık haberleri

Flare Networks ve Rationarium ortaklığı

İlk haberde Flare Network, ilk Web3 ERP çözümünü kullanmak için Rationarium ile ortaklık kurdu. Rationarium, finans, lojistik, stok yönetimi ve diğer endüstrilerde Blockchain teknolojisi kullanarak ERP çözümleri sağlayan bir şirkettir. Flare, akıllı sözleşmeleri, merkezi olmayan veri kaynakları, ödeme sistemleri ve diğer özellikleriyle birleştirerek Rationarium’un çözümlerine entegre edecek.

Bu sayede, kullanıcılar, işletmelerin daha verimli, şeffaf ve merkezi olmayan bir şekilde yönetilmesine olanak tanıyan bir ERP çözümüne erişebilecekler. Flare ayrıca, birkaç DeFi protokolüyle entegrasyonunu açıkladı. Flare ağının XRP ağından diğer Blockchain ağlarına güvenli bir şekilde köprü oluşturacağı FLR dağıtımı yakında gerçekleştirilecek.

OKX ve Unisat ortaklığı

Kripto para borsası OKEx, BRC-20 tokenları için DEX platformu olan UniSat ile ortaklık kurdu. OKEx, ortaklık sayesinde OKEx’in BRC-20 projeleri için likidite sağlayacağını açıkladı. Borsa, UniSat’ın kullanıcı dostu arayüzü ve hızlı işlem süreleri gibi avantajlarından da yararlanacak.

Ayrıca UniSat, OKEx’in Blockchain veri analizi şirketi IntoTheBlock ile bir ortaklık kurarak analitik veriler sağlayacak. İki platform arasındaki iş birliği, BRC-20 projeleri için daha fazla likidite ve ticaret fırsatı sağlıyor. Kriptokoin.com olarak BRC-20 projelerinin geçen hafta boyunca ilgi odağı olduğunu aktarmıştık.

OKX Ventures, Rage Trade yatırımını duyurdu

OKEx Ventures, Rage.Fan’e yatırım yapacağını duyurdu. Rage.Fan, NFT ve DeFi’yi birleştiren bir platformdur. Platform, kullanıcıların spor, e-spor ve diğer etkinliklere dayalı NFT’leri satın almasına olanak tanıyor.

OKEx Ventures’in yatırımı, Rage.Fan’in gelişimini destekleyerek, platformun NFT piyasasındaki büyümesine ve DeFi uygulamaları konusunda daha fazla yenilik yapmasına yardımcı olacak. Ayrıca, Rage.Fan, OKEx’in IntoTheBlock analitik verilerine erişim sağlayacak. Bu ortaklık, Rage.Fan’in kullanıcılarına daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca, platformun büyümesine yardımcı olacak.

Halo Wallet ve Conflux Network ortaklığı

Bir diğer ortaklık haberinde Conflux Network, Halo DeFi platformuyla özel bir işbirliği başlattığını açıkladı. Halo, kripto para yatırımcılarına staking, likidite sağlama ve ödünç verme gibi hizmetler sunan bir platformdur. Conflux Network, ölçeklenebilirlik, hız ve düşük ücretler gibi avantajlarıyla birlikte Halo’nun hizmetlerine entegre olacak.

Halo, Conflux ağının birçok avantajından yararlanacak ve kullanıcılarına daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu iş birliği, özellikle Conflux Network’ün DeFi uygulamalarının büyümesine yardımcı olacak. Ayrıca, Halo’nun kullanıcıları, Conflux ağında daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri gibi avantajlardan faydalanacak.

CoinW ve Alchemy Pay ortaklığı

Son haberde CoinW, Alchemy Pay ile işbirliği yaparak fiat para birimlerinden kripto para birimlerine geçiş çözümlerini hızlandırmayı amaçlıyor. Ortaklık sayesinde CoinW, Alchemy Pay’in ödeme altyapısı üzerinden daha fazla fiat para birimi seçeneği sunacakı. Bu hamle, kullanıcıların daha kolay bir şekilde kripto para birimlerine erişmelerini ve ticaret yapmalarını sağlıyor.

Bu işbirliği, Alchemy Pay’in kullanıcı tabanını genişletmek için yaptığı son hamlelerden biridir. Şirket, daha önce de Mastercard ve Binance ile benzer işbirlikleri yapmıştı. CoinW ise, kullanıcılarına daha fazla fiat para seçeneği sunarak piyasada rekabetçi bir konuma gelmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir