50 Cent’ten GTA 6 Paylaşımı: Ünlü Rapçi Oyunda Yer Alabilir

Oyun dünyasının gündemindeki en büyük konulardan biri şüphesiz GTA 6. Hayranlar GTA 6 cephesinden gelecek en ufak haberi dahi dört gözle beklerken ünlü rapçi 50 Cent’ten heyecanlandıran bir paylaşım geldi.

Oyuncuların gözü uzunca bir süredir Rockstar Games cephesinden GTA 6 ile alakalı gelecek haberlerde.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden olan GTA’nın piyasadaki şimdilik son oyunu olan GTA 5’E kavuştuğumuzda takvimler 2013 yılını gösteriyordu. O tarihten beri yeni oyununu beklediğimiz seri hakkında geçtiğimiz aylarda yapılan büyük sızıntı oyun hakkındaki pek çok detayı ortaya çıkartmıştı.

Şimdi ise ünlü rapçi 50 Cent’ten heyecanlandıran bir GTA paylaşımı geldi.

50 Cent Instagram ve Twitter hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda Vice City logosunu görüyoruz. Açıklamada ise ünlü rapçi büyük bir proje üzerinde çalıştıklarını ve detayları daha sonra paylaşacağını aktardı.

50 Cent daha sonrasında bu GTA paylaşımını sildi.

önemli ve büyük bir proje üzerinde çalıştığını duyuran rapçi bir süre sonra bu paylaşımını kaldırarak oyuncuların akıllarında soru işareti oluşturdu. Haliyle söylenti ve varsayımlar da ayyuka çıktı.

En çok dillendirilen iddia 50 Cent’in GTA 6’da yer alacağı yönünde.

Bunun haricinde bir diğer iddia da 50 Cent’in henüz duyurulmamış bir GTA Vice City dizisi projesine dahil olduğu yönünde. İddialardan hangisinin doğru çıkacağını ise ancak zaman ve resmi açıklamalar gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir